Si tímový hráč, na ktorého sa dá spoľahnúť? Máš túžbu rásť a schopnosť učiť sa nové veci? Myslíš, že máš potenciál dlhodobej spolupráce?

Chceš byť súčasťou táborového tímu ROSLY?

Daj svojej práci význam. Hľadáme nového Trenéra & animátora do tábora

Myslíš si, žeby ťa bavila práca s deťmi, máš blízky vzťah k pohybu a zodpovednosť? Vyplň žiadosť na pozíciu Trenéra & animátora tábora ROSLY, ponuka platí pre ženu aj muža. Rozširujeme náš tím. Možno sa spolu dohodneme, ak práca bude dávať zmysel nám aj tebe.

Popis

V ROSLY klube rozširujeme tím. Hľadáme trénera & animátora do tábora, ktorý vidí v deťoch ich nekonečnu tvorivosť. Hľadáme “človečinu”, ktorá cíti zmysluplnosť, keď podporuje a dodáva nádej druhému v tom, že reálne MÔŽE BYŤ.

Práve teraz sa dostal na správnu stránku ten, kto:
Nemá rád umelé lichôtky, ale túži po skutočnom ocenení za svoju prácu. Chce počuť od svojho zverenca či kolegu - kamaráta povzbudivú a úprimnú pochvalu priamo zo srdca.

Niektoré predpoklady a schopnosti

  • Zjednodušovať, jednať a dokumentovať;
  • Vytrvalosť, sústredenie a sebadisciplína;
  • Pokorný a proaktívny prístup k úlohám;
  • Pozitívny tímový hráč, na ktorého sa dá spoľahnúť;

Nespĺňate odborné predpoklady a prax, ale myslíte, že máte charakter?

Fajn to nevadí. Pretože, nám záleží hlavne na postoji, ktorý vystihuje charakter. Ostatné technicko-odborné znalosti sa dajú jednoducho a postupne naučiť na zaškolení.

Aká bude tvoja rola? Stručný popis náplne práce a finančnú odmenu nájdeš na tejto stránke. Presné detajly preberieme následne osobne.

Prepojme sa

V prípade záujmu “pozitívne inšpirovať a byť inšpirovaný” neváhaj vyplniť žiadosť cez dotazník na aktuálnu ponuku práce.

Ak sedí vec, tak táto príležitosť je pre teba unikátna ako oáza v púšti

Pozri voľnú pozíciu, vyplň žiadosť a vykroč

TOP