Zabudli ste vaše údaje?

"Poznal som, že hlavný rozdiel medzi nami ľuďmi tvorí to, čím sme inšpirovaní. Verím, že keď bude každý človek pozitívne inšpirovaný, tak bude celá spoločnosť vo svete šťastnejšia. "

"Preto je mojim osobným poslaním vytvárať inšpiratívne prostredie pre vedenie, umenie a pohybovanie. A toto poslanie som premietol aj do ROSLY firmy, klubu, tímu a všetkých zastrešujúcich projektov."

Roman Slyško

CEO

Tím Ha.R trénerov

Naty

Volám sa Natália, mám 21 rokov a študujem operný spev v Prahe. Popritom sa venujem aj pedagogickej činnosti a vyučujem spev a klavír na základnej umeleckej škole. Pracovala som aj ako aupair vo Veľkej Británií, kde som sa starala o dve deti. Bolo to skvelá skúsenosť, vďaka ktorej som sa naučila väčšej samostatnosti a nabrala som odvahu. Práca s deťmi ma veľmi baví a napĺňa. Rada sa smejem a s deťmi vždy zažijem kopec srandy a nezabudnuteľných momentov. Vďaka nim, si vždy pripomeniem ako málo stačí ku šťastiu a že s detskou radosťou, ktorú si zachováme v srdci pôjde všetko lepšie. Medzi moje záľuby patrí cestovanie, divadlo, umenie a pohyb. Na škole som sa venovala tancu a získala som základy baletu, džezu a ľudových tancov. Milujem zvieratá a čas strávený v prírode. Rada objavujem nové veci a spoznávam nových ľudí. V živote sa riadim mottom: Nikdy nedovoľ, aby ťa strach z prehry vyradil z hry. V tábore budem tráviť svoj voľný čas počas letných prázdnin a už teraz sa teším na skvelé zážitky a dobrodružstvá, ktoré s deťmi zažijem! :-)

Zuzka

Moje meno je Zuzka a študujem psychológiu. Môj vzťah ku deťom budovala prevažne moja mama, ktorá mi dala základy špeciálnej pedagogiky a s ktorou som sa už ako malá podieľala na chode našej vlastnej súkromnej MŠ pre deti so špeciálnymi potrebami.Tým pádom som celé svoje detstvo strávila a vyrástla v škôlke a preto sa moja cesta momentálne uberá smerom ku ďeťom, ich pochopeniu a zapadnutiu do ich sveta. Neodmysliteľnou súčasťou mňa patrí samozrejme šport. Od nástupu na základnú školu som sa veľmi intenzívne venovala modernej gymnastike a baletu. Momentálne počas školského roka pôsobím ako trénerka plávania pre deti a mládež. Moje doterajšie skúsenosti ako s deťmi tak aj so športom, ma teda viedli stať sa animátorkou v dennom detskom atletickom tábore Rosly.

Sima

Volám sa Simona a študujem inžiniera medzinárodného obchodu v Prahe. Osobne sa charakterizujem ako ambiciózny človek, pretože sa vždy snažím posúvať svoje hranice vyššie a vyššie. Motivuje ma, keď vidím ľudí využívať svoj potenciál. Vieru v seba a svoj talent sa snažím rozvíjať aj u ostatných ľudí naokolo. Myslím si, že svoju prácu dokáže robiť dobre len ten, koho to skutočne baví. Osobne ma napĺňa práca s ľudmi a predovšetkým s deťmi, na ktorých sa mi páči, že bezprostredne prejavujú emócie tak ako to cítia. Skúsenosti v animacií detí som nadobudla v zahraničí, kde som pôsobila na Kanárskych ostrovoch a strávila s deťmi nezabudnuteľne leto. Hrávala som 12 rokov súťažne volejbal, milujem šport čím sa viem priblížiť aktívnemu životu deti. Verím, že svoje skúsenosti a zábavu z pohybu odovzdám ďalej ďeťom a spoločne strávime skvelý čas.

Romča

Volam sa Romana a mám 21 rokov. Som zodpovedná, empatická a kamaratska osoba. Šudujem podnikový manažment. Vzťah k deťom mám veľmi pozitívny. Pracovala som v detských jasličkách, strážila som deti a momentálne pracujem v kaviarni, ktorá je určená pre mamičky a ich ratolesti. V rodine som tiež obklopená drobcami, s ktorými trávim veľa času. V detstve som sa venovala 5 rokov tancovaniu. Momentálne sa vo voľnom čase venujem behu, cyklistike a tiež rada korčulujem. Najviac na práci s deťmi má baví, pozorovať ich názory na svet, vidieť ich posúvať sa v rôznych oblastiach dopredu. Taktiež si myslím, že človek sa dokáže od deti veľa toho naučiť. V budúcnosti chcem naďalej pracovať s deťmi. Preto, každý ročník v ROSLY tábore beriem, ako výzvu na ďalšie zlepšovanie. Učenie nikdy nekončí, každé priblíženie sa k deťom je premňa pozitívna skúsenosť za ktorú som rada.

Majka

Volám sa Majka, mám 23 rokov a študujem v Prahe medzinarodny obchod na fakulte medzinarodnych vztahov na VŠ ekonomickej. Som dosť ukecaný a otvorený človek, ktorý miluje byť v spoločnosti iných ľudí. Som animátorkou od 15 rokov, a to najmä v Saleziánskom mládežníckom spoločenstve. Robila som animátorku stanových a prímestských táboroch, ktoré som taktiež organizovala. Milujem deti pretože oni mi do života prinášajú radosť. Od malička som chodila na tábory a milovala som svojich animátorov pretože ma vždy brali ako rovnocennú parťáčku. O to sa teraz snažím aj ja. Snažím sa byť presne takým typom animátorky. Táto práca ma jednoducho napĺňa a dáva mi pocit sebarealizácie pre dobro. Milujem basketbal, kolieskové korčule a tanec. Na strednej škole som študovala rok v Amerike a bola to naozaj brutálna skúsenosť. Taktiež som pracovala v lete Španielsku a bola v Malage na Erazme počas výšky. Hovorím teda dvomi cudzími jazykmi, a to španielčinou a angličtinou. Animátorstvo beriem v istom zmysle ako svoje poslanie. Ako taký dar. Že je to niečo čo ma baví a myslím, že by som sa tomu teda aj mala venovať. Každá chvíľa venovaná mladým ľuďom mi príde ako neskutočne správne využitý čas.

Naša vízia je globálna a obgeneračná !

Ľudia robia to, čo ich baví, živia sa tým a ich činnosť je prospešná aj pre ostatnú spoločnosť vo svete.

ROSLY je pre tebaAk si kombinácia tipov:

Dávame Vám priestor na sebarealizáciu. Vytvárame pre Vás prostredie, aby sa Vám dali jednoduchšie robiť činnosti, ktoré Vás napĺňajú. Inšpirujeme Vás a Vy sa tiež vzájomne inšpirujete.

Športovec?

Máš radosť z pohybu a posúvania hraníc svojho tela? Dokážeš si užiť svoj fyzicky prežitok?

Umelec?

Dokážeš vidieť krásu v kvetine? Prirodzene tvoríš básne, maľuješ, spievaš či tancuješ? Vnímaš a interpretuješ svoje emócie pri tvorbe?

Vzdelanec?

Máš nadšenie z objavovania? Cítiš sa ako večný žiak života? Rád skúmaš a hľadáš pravdu? Máš vzťah k vede, filozofií či cestovaniu?

ROSLY názovKto/čo je to?

Väčšina ľudí žije v tom, že názov ROSLY je iba odvodený od počiatočných písmen mena a priezviska zakladateľa ROman SLYško. To je však iba polovičná pravda. Dohromady názov tvorí akronym charakteru značky ROSLY ( Radosť- Otvorenosť- Sloboda- Láska- Y je sYmbol McGregorovej teórie vedenia ľudí)

Radosť

Otvorenosť

Sloboda

Láska

sYmbol

RNDr. JUDr. Hana Vrabcová-zakladateľka Centra výživy a zdravia Hygeia
"Podľa odborníkov sa v poslednom období výrazne znižuje energetický výdaj u detí aj doba, ktorú deti prežijú prirodzeným pohybom, a preto klesá ich fyzická aktivita. Voľný čas deti využívajú sedavým spôsobom sledovaním televízie a počítačovými hrami. A to je jeden z dôvodov, prečo narastá nadváha a obezita v detskej populácii. Potrebujeme viac sociálne zmýšľajúcich ľudí ako je Roman Slyško, ktorý vie precíznou analýzou definovať, čo je pre naše deti podstatné a dokonca to pre nich aj s nadšením urobiť. S hodnotami a programom aktivít, ktoré robí organizácia ROSLY plne súhlasím, pretože vnášajú pozitívnu vlnu do našej spoločnosti.“

Kde nás nájdete online?

Naber pozitívnu inšpiráciu aj na sociálnych sieťach

Daj páči sa mi na facebook stránke

Sleduj nás na google plus stránke

TOP